Niektóre podziękowania z archiwum bioenergoterapeutki. (dokumentacja lekarska w archiwum)


Alkoholizm

Pani Marylo,
Nie wiem jaką droga i w jakich słowach powinnam Pani podziękować za to, co Pani dla mnie zrobiła.
Od lat w moim domu panował małżeński dramat, chaos i niepokój, spowodowany nadużywaniem alkoholu przez męża.
Pod jego wpływem mąż stawał się agresywny i ordynarny- ja zaś jednym kłębkiem nerwów. Zamiast męża w życiu towarzyskim to obawa co przyniesie dzień następny. Pewny był tylko ból głowy i kręgosłupa. Leki były tylko środkiem doraźnym- przyczyna pozostawała. Życie było bardzo ciężkie. Mój nauczycielski zawód tylko potęgował w ten stan. Na brew logice, to ja czułam się źle, aż do chwili, gdy przez przypadek ( te ż nauczycielkę ! ) poszukałam Panią, metody Pani leczenia.
Przyszła Pani do naszego domu i w zasadzie od pierwszej, drugiej wizyty wniosła Pani jakieś wyciszenie i ciepło. Dzisiaj po pół roku omeg z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że stan ten się utrzymuje. Mąż chyba zrozumiał dzięki Pani hierarchii wartości, a ja z kolei stałam się osobą, która psychicznie odżyła dzięki Pani terapii. To Pani dała mi psychiczną wolność.
Dziękuje bardzo z życzeniami co życie dobrego przynieść może.
Zofia z Zawiercia

Ból kolana

Pragnę serdecznie podziękować P. Marii Bogackiej za dużą pomoc w uzdrowieniu. Bolało mnie lewe kolano, miałam trudności w chodzeniu, nie mogłam przekroczyć progu, podciągnąć nogi żeby wejść na chodnik jak wychodziłam z domu żeby coś kupić to ze łzami w oczach. Wyczerpałam wszystkie możliwości medyczne. Stwierdzono u mnie , ze mam zanieczyszczenie stawu i dwa zrosty, jeden od góry drugi od dołu.
Przez sześć tygodni brałam Artherostop Classic 2 razy 1 tabletka. Profenid , Kefoprofenum, Rodanol, Anlin,Mylostan, Baclofen, Aglan,Czopki Butapirazol, Blokady. Ostatnia decyzja była, że muszę iść na zabieg, nie zdecydowałam się na ta propozycję. Bolał mnie bardzo kręgosłup bo mam pokrzywiony musiałam chodzić w pasie ortopedycznym. Gdy dowiedziałam się o P. Marii i zaczęłam korzystać z seansów, po każdym seansie czułam się lepiej. W tej chwili obecnej kolano mnie nie boli, na kręgosłup omeg się podnieść, obracać się z boku na bok bez problemu. Jeszcze raz P. Marii dziękuję za uzdrowienie i życzę jej dużo sukcesów w pracy zawodowej.
Józefa Z. Ze Szczekocin

Bóle reumatyczne

Serdeczne dzięki za zainteresowanie się moja osobą pod kątem zdrowotnym. Potrzebowałam tego po paru spotkaniach. Byłam troszkę „rozbita”, ale później wróciło wszystko do normy i moje samopoczucie było coraz to lepsze.
Piękne przespane noce, wyciszenie wewnętrzne, optymistyczne podejście do otaczających ludzi, ale przede wszystkim ustąpiły bóle reumatyczne, które dokuczały mi od lat. Myślę, że po skończonej kuracji - terapii będzie wspaniale, z czego bardzo się cieszę i już z góry serdecznie dziękuję.
Ewa

Trądzik różowaty i dna moczowa

3 lata temu poznałam P. Marię Bogacką. Zaczęłam uczęszczać na jej terapię. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem różowatym na twarzy i dnę moczową. Mimo brania leków i stosowania różnych preparatów nie osiągnęłam natychmiastowego rezultatu. Po roku systematycznego uczęszczania na terapię do Pani Marii osiągnęłam niespodziewany rezultat.

Trądzik różowaty na twarzy jest niewidoczny. Ataki dmy moczowej zmniejszyły się bardzo i wyciszyły. Oprócz spotkań z Panią Marią otrzymywałam od niej energię wysyłaną na odległość.

Ataki bardzo się zmniejszyły, a ja czuje się szczęśliwa, że dzięki osobistym spotkaniom i wysyłanej energii na odległość przez Panią Marię, mogę żyć nie myśląc o kolejnych atakach dny i brzydkim wyglądzie. Wyrażam swoją wdzięczność dla P. Marii Bogackiej życząc jej wiele sukcesów i osiągnięć pomagając ludziom potrzebującym pomocy.
Wdzięczna pacjentka
Elżbieta

Przepuklina odcinka lędźwiowego

Od wielu lat cierpiałam na silne bóle kręgosłupa. Po badaniu tomograficznym okazało się, że jet to zaawansowana przepuklina odcinka lędźwiowego. Usilnie rozpoczęłam leczenie m.in. zastrzykami, rehabilitacją, masażami itd. Nic nie przynosiło jednak oczekiwanej poprawy. Ból i nerwy spowodowane choroba przyczyniły się do powstania choroby serca. Psychicznie załamałam się. Szukałam pomocy wszędzie, gdzie tylko usłyszałam pozytywne głosy. Bez efektu. W końcu trafiłam do gabinetu Pani Marii Bogackiej. Po kilku wizytach poczułam znaczną ulgę i mogłam wreszcie normalnie spać Ból ustąpił o 90 %.
Dzięki p. Bogackiej przestałam stosować tabletki od bólu serca.
Dziękuje bardzo za otrzymaną pomoc, gdyż dzięki niej mogę teraz normalnie funkcjonować. Chcąc uniknąć następnych chorób, zgłaszam się do Pani Marii raz w tygodniu, gdyż po każdej wizycie czuję się coraz lepiej.
Marianna z Częstochowy

Wysokie ciśnienie

Elżbieta z Częstochowy
Zadzwoniłam do Pani Marii Bogackiej ponieważ o 4 nad ranem zerwał mnie ogromny ból głowy i klatki piersiowej. Okazało się, że mam bardzo wysokie ciśnienie ( już nie pierwszy raz ) nie pomogła nitrogliceryna. Droga Pani Maria przesłała mi na odległość swoją energię i okazało się, że po chwili ciśnienie spadło i znów chciało mi się żyć. Energię jaką Pani Maria posiada jest cudowna i za to z całego serca jej dziękuję, bo dzięki Pani pomocy ja jeszcze żyję.
Z poważaniem
Elżbieta z Częstochowy

Wypadek, uraz wielonarządowy

W lipcu 2011 roku nasz syn miał ciężki wypadek skuterem. W skutek czego doznał urazu wielonarządowego:

 • niewydolność krążeniowo-oddechowa
 • uraz klatki piersiowej
 • liczne złamania żeber
 • stłuczenie płuc
 • odma płucna
 • uraz jamy brzusznej
 • pęknięcie śledziony
 • stłuczenie tętnicy nerkowej
 • otwarte złamanie nadgarstka
 • zwichnięcie łokcia
 • złamanie obojczyka

Stan syna był bardzo ciężki. Lekarze walczyli o jego życie. Operacja trwała 6 godzin, następnego dnia syn był już pod opieką pani Marii, która dziennie przekazywała mu swą energię. Syn był 8 dni w śpiączce farmakologicznej, stan był nadal ciężki. Pani Maria nie odpuszczała i intensywnie przekazywała synowi energię. Syn powoli odzyskiwał funkcje życiowe. Jego stan zdrowia podczas pobytu w szpitalu uległ stałej poprawie, nigdy się nie pogorszył. Syn odzyskiwał siły i wracał do zdrowia, co zawdzięczamy pierwszej pomocy Służby Medycznej i stałej opiece Pani Marii Bogackiej.
Dzięki jej opiece i przesyłanej przez cały czas choroby energii nasz syn powraca do zdrowia, jest wśród najbliższych, jest sprawny fizycznie i chodzi do szkoły.

Wyrażamy wdzięczność i podziękowanie za moc energii i jej opiekę nad naszym synem.
Wdzięczni Rodzice
Maria i Franciszek J.

Zaburzenia miesiączkowe

Z Panią Marią miałam zaszczyt spotkać się pierwszy raz w mieszkaniu mojego znajomego. Jest to kobieta bardzo miła, o łagodnym i radosnym usposobieniu. Przebywanie w jej obecności powoduje wewnętrzne rozładowanie. Jej pozytywne nastawienie do świata udziela się wszystkim osobom, które miały okazję się z Nią spotkać. O Pani Marii jako osobie, która pomaga i leczy ludzi dzieki swojej energii dowiedziałam się od mojej znajomej Zosi. Sama po pomoc do Pani Marii przyszłam miesiąc temu. Cierpiałam od początku tego roku na zaburzenia miesiączkowe, które zaliczane są do we. Chorób kobiecych. Przedłużające się praktycznie w nieskończoność krwawienia miesiączkowe ustąpiły w zaledwie dwa dni, jakie minęły od pierwszej wizyty u Niej. Dawka energii skierowana na narządy rodne kobiety to krwawienie zatrzymała. Odczułam niesamowita ulgę i radość, że nie będę już musiała nosić podpasek. Chciałam jednocześnie podkreślić, iż przerwy między okresami w ostatnich miesiącach sięgały zaledwie 2- lub niecałych 3 tygodni. Dzisiaj z radością mogę stwierdzić, iż mija 30 dzień od ostatniego dnia krwawienia. Wszystko wróciło do normy. Nie musiałam używać leków hormonalnych, jakie na pewno przepisałby mi lekarz- ginekolog.
Jeszcze raz dziękuję.
Grażyna T.

Szukasz kogoś specjalnego?

Od 2000 roku jestem w wykazie wybitnych
uzdrowicieli w Polsce

Skontaktuj się ze mną teraz

a